CREDITS

O nas

Firma zajmuje się kompleksową organizacją wycieczek na terenie Krakowa w tym takich dzielnic jak Stare Miasto, Kazimierz czy Podgórze dawny teren getta ze słynną fabryką Oskara Schindlera. Poza standardowymi wycieczkami o których informacje można znaleźć w dziale WYCIECZKI zajmujemy się organizacją specjalnych eventów na terenie miasta i nie tylko. Pomożemy Państwu zorganizować grę miejską obsługę targów , wszelkie informacje na ten temat można znaleźć w dziale INNE USŁUGI. Zapewniamy profesjonalną obsługą nie zależnie czy jesteście klientami indywidualnymi czy firmą potrzebującą zorganizować pobyt w Krakowie chętnie pomożemy.
Zapraszam do kontaktu Gluziński Artur

Współpraca

Jesteś klientem indywidualnym?... a może masz firmę organizującą wycieczki do Krakowa i chciałbyś skorzystać z naszych usług?... zachęcamy do współpracy, napisz, zadzwoń na pewno się dogadamy. Współpracuje z nami wiele apartamentów, hoteli, hosteli na terenie miasta ale i również liczne grono przewodników którym pomagamy obsługiwać grupy.
Zapraszam do kontaktu Gluziński Artur

Wycieczki


W ofercie naszej firmy dostępne są trzy najważniejsze dzielnice Krakowa. To właśnie one malują nam główny wizerunek miasta.

Stare miasto

Wycieczka po starym mieście przybliży Państwu cały średniowieczny Kraków. Zobaczymy między innymi Rynek Krakowski, pozostałości murów miasta i przy nich słynny Barbakan a nieopodal plac Matejki udamy się również na królewskie wzgórze gdzie ujrzą Państwo zamek Wawel.

Kazimierz

Wycieczka po Kazimierzu ukaże Państwu jego dwie twarze chrześcijańską i żydowską. Na części pierwszej udamy się na słynny kościół na Skałce a obok niego równie piękny gotycki kościoł Św. Katarzyny. Część druga przybliży nam historie społeczności żydowskiej przed czasem okupacji. Ujrzymy wszystkie synagogi i poznamy ich historię a także ciekawostki tego miasta.

Getto

Chcąc przybliżyć Państwu nieco smutne ale ważne miejsca związane z historią drugiej wojny światowej udamy się na Podgórze, dzielnicę która w czasie okupacji pełniła role getta krakowskiego. Zobaczymy między innymi słynny Plac Bohaterów Getta jak i również Apteke pod Orłem. Przejedziemy koło słynnej fabryki Oskara Schindlera jednocześnie poznając historię tego przedsiębiorcy. Jednym z ostatnich punktów naszej wycieczki jest zachowany fragment murów getta na ul. Lwowskiej.

Fabryka Oskara Schindlera

Fabryka Oskara Schindlera to jedno z najważniejszych muzeów w Krakowie. Schindler zatrudniał w niej zagrożonych eksterminacją Żydów, wpisanych następnie na tzw. listę Schindlera i uratowanych od zagłady. Zapraszamy na wspólną podróż do tego miejsca.

REZERWACJA
KONTAKT

Inne usługi

Zajmujemy się również obsługą imprez masowych swego rodzaju eventów , gier miejskich , obsługą wesel czy targów. Nasze pojazdy mogą dotrzeć wszędzie w granicach Polski jak i Europy . Co również z tym idzie możemy przewieźć pojazdy do Państwa miasta i tam obsługiwać gości. Oczywiście poza samymi pojazdami zapewniamy wyszkolonych kierowców do obsługi Państwa wydarzenia.

Zapraszam do kontaktu Gluziński Artur

Rezerwacja

Wybierz język:



Ilość osób:



Wybierz wycieczki:

Obszar1-4 >4
Stare miasto160zł40zł/os45min
Kazimierz160zł40zł/os45min
Getto160zł40zł/os45min
Fabryka Schindlera160zł40zł/os1h
FULL TOUR640zł160zł/os3h

KLIKNIJ NA TRASĘ ABY WYBRAĆ

Wybrane wycieczki:

Cena(zł):


Twoje dane:

Imię:

Numer kontaktowy:

Adres e-mail:

Data i czas odbioru:

Miejsce odbioru:


ODBIÓR Z WYZNACZONEGO MIEJSCA JEST DARMOWY!

Dodatkowe informacje:

Zdjęcia

Kontakt

Gluziński Artur

0048 884 000 436
0048 790 529 990
info@your-cracow.com

Template Dimension by HTML5 UP
html5up.net | aj@lkn.io

Modified by Maciej Brzeski
maciej.brzeski@hotmail.com

Other credits:
jQuery (jquery.com)
Misc. Sass functions (@HugoGiraudel)
Skel (skel.io)
vegas (vegas.jaysalvat.com)
maphighlight (http://davidlynch.org/projects/maphilight/docs/)
image map resizer (https://github.com/davidjbradshaw/image-map-resizer)